poniedziałek, 11 września 2017

Upominek

Wielki upominek dla malej istotki

Witam serdecznie,
Dziś kolejny raz mam okazję wam pokazać upominek wykonany specjalnie z okazji chrztu.
Długo szukałam odpowiedniego wzoru bo sam pomysł to już był schowany na dnie mojego zeszyciku bardzo długo. Okazja bardzo wyjątkowa, więc jasne barwy tu mają pierwszeństwo. Za białą klasyką nie przepadam więc zdecydowałam na tzw. podbrudzoną pożułkłość.
Wzór oczywiście musi być bardzo drobny by nie przerósł delikatności małej istotki  w tym wyjątkowym dniu. To było bardzo trudne bo ciężko znaleźć serwetkę o tak drobnym wzorze.
Na szczęście moje gromadzenie przydasiów mnie nie zawiodło i znalazłam wśród szpargałów coś odpowiedniego, a najlepszym paradoksem stało się to, że ta wyjątkowa serwetka znalazła się u mnie po uroczystości ślubnej samych rodziców obdarowanego maleństwa.  a to się zdziwią......


Oczywiście nie może zabraknąć tu koralików i koronek które dodają eleganci i delikatności.Cały zestaw składa się na stylową ramkę na pamiątkowe zdjęcie chrzcielne, które na razie zastępuje ręcznie robiona kartka z życzeniami, pudełka na pamiątkowe gadżety lub inne przydasie oraz małej buteleczki z wodą święconą i szklanego pudełka na różaniec.
Podczas chrztu oczywiście nie może zabraknąć symbolu światła stąd też ozdobiona świeca jak najbardziej tu się wpasowała.


Na koniec jeszcze najserdeczniejsze życzenia dla dzieciątka i jej rodziców.
Pa Pa................